Forum SUV

Pełna wersja: Diesel / benzyna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Co lepsze do SUVa? Czy na pewno ekonomiczny diesel to najlepsze rozwiązanie?
Jak chcesz pocisnac to tylko w benzynie. Chociarz nowe diesle tez niezle sie zbieraja bo sa turbodoladowane. Ale szczerze mowiac to benzyna i tylko benzyna, a jak cie nie stac to sobie doloz LPG hehe.
Ja również jestem zwolennikiem benzyny. Fakt, że ostatnio w naszym kraju to nic, tylko się za łeb łapać przy tankowaniu, ceny zwalają z nóg... Mam nadzieję że te ceny wrócą do normalności w końcu, bo przestaje się opłacać jeździć czymkolwiek, a co dopiero takim SUVem.
Najgorzej maja ci dieslowcy teraz, bo przeciez ropa przebila benzynke. Oni to nic tylko sie napic i zapalke polknac. A ze taki SUV spali sporo, to tym bardziej. Chociaz dla mnie LPG to jedyne tanie rozwiazanie.... poki rzad sie nie doczepi....
benzyna... diesel się nie nadaje na duże mrozy bo ciężko go uruchomić... kolega informatyk nie zapalił..
Pewnie dlatego że informatyk hehehehe Duży uśmiech Kompa by odpalił ale samochodu nie umie hehe Duży uśmiech

Benzyna i tylko benzyna. Diezel sie nie nadaje do suvów.
Dlaczego sie nie nadaje? Myślę że to jest dobra alternatywa... tylko że faktycznie nie tak opłacalna obecnie jak bywała kiedyś. Jakbym się miał decydować to jednak na benzyne, ale diesel zły taki nie jest jak go niektórzy malują.
Też obstawiam benzynę. Duże auto dużo je i nie ma sensu się silić na ekologię i inne bzdury. Ja też wolę zjeść suty obiad niż michę pomidorów, nie wiem jak wy Język
benzyna bo tak, bo tata tak radzi, a ja go słucham ;d
i też mi się wydaje, że diesel nie jest taki zły. ale i tak benzyna Duży uśmiech
Benzynka, ewentualnie benzynka+gaz, ale to nie do SUVa, tylko do "normalnego" samochodu Oczko Diesel już się w tej chwili nie opłaca, ceny na stacjach są przerażające...
Stron: 1 2
Przekierowanie