Forum SUV

Pełna wersja: SUV offroad
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Moża ktoś zna jakieś ciekawe filmiki z offroadami? Bo ja przyznam same jakieś nudne na youtube widziałem, nic szczególnego. Fajnie by było jakby ktoś się podzielił linkami z czymś ciekawszym niż przejeżdżanie przez kałużę.
http://www.youtube.com/watch?v=f3HQd8M1C4o Duży uśmiech
Wyglada jak w dobrym filmie
http://www.youtube.com/watch?v=l9S7fcMhH...ure=fvwrel

To jest najlepszy offroad suv na świecie Duży uśmiech Chciałbym wiedzieć gdzie kupić takie cacko, choć zapewne na ulice z tym bym nie wyjechał Duży uśmiech Policja nie byłaby zadowolona.
Jak zobaczylem ten "czolg" to od razu mi sie skojarzylo jak kiedys w RealityTV byla historia z USA czy gdziestam zagranica, jak ktos zbudowal swoj czolg, obudowany w cholere i rozwalil pol miasta. Pewnie rozwalilby drugie pol, ale ugrzazl w gruzach czy cos.
Tak poza tematem troszke hehe.
Haha, ktos musiał sie nieźle najarać żeby coś takiego zbudowaćDuży uśmiech


http://www.youtube.com/watch?v=SgJJjpkC-dM&feature=fvst

To jest piękny offroad, piękne krajobrazy jak to mówią. Widać że chłopaki i dziewczyny nie poszli na łatwiznę i trasa jest wymagająca. No i jest jeep, mój wymarzony. Widać jak sobie dobrze radzi hehe.
Nie no rzeczywiście fachowy offroadzik ganja zapodał hehe. W taką trasę to bym z całego serca chcial sie wybrać, moze kiedys się uda, ganja nie masz tam jakiegoś wolnego miejsca na tą wycieczkę co planujesz? Duży uśmiech
Nie...
Ano, gra fajna. Grałem, polecam Duży uśmiech
http://www.youtube.com/watch?v=mqKpiID0GOs

Ta pani mogłaby być moją matką xD Widać, że kobitka ma frajdę. Szkoda, że takich kobiet jest tyle, co kot napłakał.. Praktycznie brak.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie