Forum SUV

Pełna wersja: Suzuki Grand Vitara - opinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cytat:Kompaktowy SUV (segment I) produkowany od 1998 roku. Największy i najmocniejszy z terenowych samochodów Suzuki. Jego pierwsza generacja była większą i lepiej wyposażoną wersją Suzuki Vitara. W 2002 i 2004 roku model przechodził modernizacje. Wersja po faceliftingu była sprzedawana w USA pod nazwą Chevrolet Tracker. Po wycofaniu modelu Vitara w 2003 roku, Grand Vitara de facto zajął jego miejsce w ofercie Suzuki. Od 2005 roku na rynku dostępna jest druga generacja samochodu zbudowanego na platformie podłogowej GM Theta. W 2008 roku model przeszedł kolejną modernizację.
www.autocentrum.pl

Produkcja
1997 - teraz
Moc silnika
od 87 KM do 233 KM
Segment
Małe SUVy
Cena nowych
od 81 900 zł do 115 900 zł

Dostępne silniki:
Benzyna (106 - 169 KM): 1.6 VVT, 2.4 VVT
Diesel (129 KM): 1.9 DDiS

[Obrazek: suzuki-grand-vitara-5.jpg]

Co sądzicie o tym modelu? Warto, nie warto? Może ktoś miał przyjemność nim jeździć? Piszcie.
przepiękne zdjęcie, przede wszystkim. jak przeczytałam suzuki to przypomniał mi się taki gość, który głosem naśladował nazwy samochodów. i na suzuki robił takie suuuuuuuuuuuuuuzuuuuuuuuuuuuuuuuki.
Suzuki Grand Vitara To auto z duszą które świetnie radzi sobie na drodze jaki poza nią a w zasadzie nawet lepiej poza Uśmiech miałem przyjemność być pasażerem tego samochodu w swojego rodzaju OFF- roadzie nie zapomniane przeżycie wrzucam też filmik żeby pokazać jak mniejwiecej to wyglądało http://www.youtube.com/watch?v=UGxXARlwr2U
Przekierowanie