Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza przygoda motoryzacyjna
Autor Wiadomość
pikpok Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Najlepsza przygoda motoryzacyjna
Jak w temacie - co Wam się przytrafiło, co będzie wspominać dłuuuugo?
02-17-2012 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
andy889 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 61
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Najlepsza przygoda motoryzacyjna
Zdaje sie ze pisalem juz tu jak kumpel malaczem urwal os na mazurach. Zwala byla, ze ja pierd****. A mogl chlop jezdzic Duży uśmiech

Czas, czas goni nas... Copywriting i pisanie tekstów. Meble wyprzedaże.
02-17-2012 08:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sławek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 62
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Najlepsza przygoda motoryzacyjna
Długo wspominać będę chyba sarninę pod kołami, takie rzeczy się zapisują w pamięci. Stała taka sierotka sarenka na pasie zieleni między pasami drogi szybkiego ruchu i akurat moją beemkę wybrała sobie żeby pod nią wskoczyć. Na szczęście nikomu nic się nie stało, tylko chłodnica była do wymiany, zderzak, lampa no i maska.

Diabeł Sławo! Projektowanie logo i basta. tanie długopisy reklamowe czekają. Diabeł
02-17-2012 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
andy889 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 61
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Najlepsza przygoda motoryzacyjna
Takie losie i sarny to powinni poprzywiazywac do drzew na dluuuuuugich sznurach albo odstraszac jakos od drogi to przypal niebywaly z nimi jest. Spokojnie sobie jedziesz a one jak jakies glupie gimbazy wyskakuja na ciebie akurat.

Czas, czas goni nas... Copywriting i pisanie tekstów. Meble wyprzedaże.
02-18-2012 12:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sławek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 62
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Najlepsza przygoda motoryzacyjna
No ale w sumie budując drogi biegnące przez las to my jesteśmy intruzami u nich w domu, a nie one na naszych drogach. Wiadomo że ludzie czują się ważniejsi i lepsi niż zwierzęta, ale jednak to tak nie do końca działa jak mówisz. Ja jestem za tym żeby budować po prostu jakieś ogrodzenia koło dróg, wtedy jak podejdzie taka sarna do ogrodzenia i nie da rady przejść, to zawróci. A tak to głupia nie wie co ma robić i jest wystraszona, a tu jakieś metalowe potwory jej jeżdżą.

Diabeł Sławo! Projektowanie logo i basta. tanie długopisy reklamowe czekają. Diabeł
02-18-2012 01:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorowy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Najlepsza przygoda motoryzacyjna
największą przygodę miałem jak w na drodze w lesie otoczyło mnie chyba z sześć dzików, ja pie****, co to był za strach! na szczęście wyczekałem i same uciekły, ale myślałem, że serce mi wyskoczy!

samochód jest jak facet i korepetycje - chwila nieuwagi i już pod nim leżysz jak tani węgiel
02-18-2012 02:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sławek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 62
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Najlepsza przygoda motoryzacyjna
kolorowy, ale nic się nie stało? Samochód nietknięty? To miałeś dużo szczęścia... Ja bym się chyba obsrał ze strachu, taki dzik to by mógł ładnie wgnieść mnie w fotel.

Diabeł Sławo! Projektowanie logo i basta. tanie długopisy reklamowe czekają. Diabeł
02-18-2012 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
andy889 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 61
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Najlepsza przygoda motoryzacyjna
(02-18-2012 01:24 PM)Sławek napisał(a):  No ale w sumie budując drogi biegnące przez las to my jesteśmy intruzami u nich w domu, a nie one na naszych drogach. Wiadomo że ludzie czują się ważniejsi i lepsi niż zwierzęta, ale jednak to tak nie do końca działa jak mówisz. Ja jestem za tym żeby budować po prostu jakieś ogrodzenia koło dróg, wtedy jak podejdzie taka sarna do ogrodzenia i nie da rady przejść, to zawróci. A tak to głupia nie wie co ma robić i jest wystraszona, a tu jakieś metalowe potwory jej jeżdżą.

Ogrodzenie to swoja droga zejebisty pomysl. Przeciez taka sarna 3metry nie podskoczy Duży uśmiech. Idz to opatentuj hehe.

potwor - tez mi moja tak mowi hehehehehe.

Czas, czas goni nas... Copywriting i pisanie tekstów. Meble wyprzedaże.
02-19-2012 11:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorowy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Najlepsza przygoda motoryzacyjna
(02-18-2012 02:07 PM)Sławek napisał(a):  kolorowy, ale nic się nie stało? Samochód nietknięty? To miałeś dużo szczęścia... Ja bym się chyba obsrał ze strachu, taki dzik to by mógł ładnie wgnieść mnie w fotel.

nie, no wyszedłem cało. auto też przeżyło, ale gacie miałem ob***** ze strachu.
dzik jest dziki, dzik jest zły... hehe.

samochód jest jak facet i korepetycje - chwila nieuwagi i już pod nim leżysz jak tani węgiel
02-19-2012 09:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ranak Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Najlepsza przygoda motoryzacyjna
Najlepsza przygoda motoryzacyjna to chyba jak wdupiłem się komuś w L-kę egzaminacyjną i chłopaczek przeze mnie nie zdał, hehe. Głupio mi było niesamowicie, no ale nie wyhamowałem i wjechałem mu w kuper.

Sprzedaje: tani opał dla firm i osób prywatnych. Po godzinach http://www.urlopka.pl na wakacje i weekend.
02-23-2012 04:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

roznoszenie ulotek gdańsk

notariusz w katowicach

Kontakt | Forum SUV | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS